Zwiększ tekstZmniejsz tekstSkala szarościNegatywny kontrastJasne tłoLinki PodkreślenieCzytelna czcionkaResetowanie

Stal-Tech – producent hal stalowych

Producent hal stalowych w Łążku Ordynackim 

 

Stal Tech to producent hal stalowych z siedzibą w Łążku Ordynackim – miejscowości w gminie Janów Lubelski w pobliżu granic województw lubelskiego i podkarpackiego. Firma powstała na przełomie lat 90. Pierwotnie skupiano się na produkcji elementów maszyn budowlanych. Z biegiem lat z powodzeniem opanowano pokrewnych rynków, zajmujących się konstrukcjami stalowymi.

 

Producent hal stalowych, który stawia na doświadczenie!

Świadczenie różnorodnych usług w dziedzinie konstrukcji stalowych pozwoliła nam na doskonalenie kadry i dobór odpowiedniej techniki pracy. Po wielu latach działalności firma Stal Tech, wsparta najnowszymi technologiami oraz fachową wiedzą, oferuje usługi najwyższej jakości w dziedzinie projektowania oraz produkcji konstrukcji stalowych.

 

Gałęzie działalności producenta hal stalowych

Działalność naszej firmy można podzielić na dwie gałęzie: 

projektowa, 
produkcyjno-montażowa.

 

 

W zakres działalności projektowej wchodzi przede wszystkim kompleksowa obsługa inwestycji od strony formalno-projektowej. Jako rzetelny producent hal stalowych zatrudniamy doświadczonych projektantów, których wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, przygotowują projekty indywidualne. Posiadamy również dużą bazę projektów powtarzalnych, typowych.

 

Drugą gałęzią działalności naszej firmy jest produkcja konstrukcji stalowych oraz całość prac budowlano-montażowych wykonywanych przy budowie budynku o konstrukcji stalowej. Posiadamy własne zaplecze technologiczne oraz kompletny park maszynowy w naszej siedzibie w Łążku Ordynackim koło Janowa Lubelskiego. Całość procesu produkcyjnego odbywa się na terenie naszego zakładu.

 

Producent hal stalowych – oto nasza oferta!

Firma Stal Tech, producent hal stalowych, oferuje kompleksowe usługi – od projektu po wyposażenie gotowej hali. Oto nasza oferta – dla naszych Klientów wykonujemy: 

prace projektowe – zapewniamy kompleksową obsługę formalno-prawną przy uzyskaniu pozwolenia na budowę,
produkcję konstrukcji stalowych,
montaż konstrukcji stalowych,
prace ziemne – fundamenty, podwaliny, posadzki, podjazdy, murowane ściany działowe,
kompleksową obudowę płytą warstwową wraz z orynnowaniem, bramami, świetlikami (istnieje również możliwość zakupu samej płyty), 
kompleksową obudowę blachą trapezową.
 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług firmy Stal Tech! Oferujemy sprzedaż oraz montaż płyty warstwowej oraz projekt i budowę konstrukcji stalowych o różnym przeznaczeniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Interesują Cię projekt, produkcja i montaż konstrukcji stalowych na zamówienie?
Partnerzy
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
Płyta warstwowa
Przejdź do strony
aby poznać ofertę
www.plytywarstwowe.biz
banner
Dowiedz się więcej