Zwiększ tekstZmniejsz tekstSkala szarościNegatywny kontrastJasne tłoLinki PodkreślenieCzytelna czcionkaResetowanie
Aktualności Powrót do listy
15.02.2022

Hale magazynowe dla branży e-commerce

E-commerce to jedna z najszybciej rozwijających się branż w Polsce i na świecie. Coraz więcej firm inwestuje w założenie sklepu internetowego, powiększając tym samym liczbę swoich klientów. Z tym wiąże się problem posiadania dużej hali magazynowej, która pomieści wszystkie artykuły bez konieczności wynajmowania przestrzeni od obcych ludzi.

Hale magazynowe pomocą w biznesie

Żyjemy w świecie, gdzie szybkość i intensywność ma ogromne znaczenie. Brak czasu spowodował, że zakupy przez Internet stały się wygodnym sposobem na posiadanie wszystkich niezbędnych rzeczy bez wychodzenia z domu. Możliwość poszukiwania towaru o każdej porze dnia i nocy, formy płatności bezgotówkowej, bezpłatne zwroty. Wszystko to sprawiło, że branża e-commerce przechodzi swój najlepszy czas. Dla ludzi możliwość zrobienia zakupów za pośrednictwem smartfonu stała się rzeczą naturalną i wygodną. Tutaj więc dynamiczny rozwój stawią nowe wyzwania przed wieloma właścicielami sklepów internetowych. Zwiększony popyt oznacza potrzebę większej przestrzeni magazynowych. Z pomocą przychodzi producent hal stalowych w Lublinie, który w swojej ofercie do zaoferowania przedsiębiorcom ma hale magazynowe spełniające wymagania branży e-commerce.  

Hale magazynowe odpowiedzią na wyzwanie logistyczne

Myśląc o rozwoju swojej firmy, właściciele stają przed kolejnym problemem na poziomie logistycznym. Mowa tutaj oczywiście o potrzebie zwiększenia powierzchni magazynowej, co wiąże się z kosztami. Nie da się tego jednak uniknąć, chcąc pozyskiwać nowych klientów. Do wyboru są dwie opcje, z których jedna nieco droższa na początku, ale inwestycja zwróci się z nawiązką, mowa tutaj o postawieniu hali magazynowej. Inną opcją jest skorzystanie z usług firmy outsourcingowej, która wynajmie nam potrzebną przestrzeń. Ze względu jednak na rozwój tej branży ceny są wysokie, a rozwiązanie chwilowe. Warto więc zastanowić się nad kupnem  dodatkowego obszaru, jeśli chcemy zwiększyć poziom obrotów i liczbę realizowanych transakcji. Transakcja początkowo może być kosztowna, gdyż kupo gruntu nie należy do najtańszych dóbr, jednak inwestycja przyniesie korzyści i zyski, które ostatecznie będą o wiele większe niż poniesione koszty. Gdy już ten problem będzie za nami kolejnym krokiem, będzie postawienie konstrukcji stalowej hali magazynowej. Opcja ta jest wygodniejsza i tańsza niż budowa tradycyjnego budynku murowanego.

Hale magazynowe to twoje miejsce

Stawiając hale magazynową, możesz dostosować jej wielkość do własnych potrzeb. Nie musi być ona na początku ogromna i zajmować całą dostępną powierzchnię. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskasz dodatkowe miejsce na już z możliwością dołożenia obok kolejnej hali w przyszłości, gdy pozwolą na to finanse i zaistnieje taka potrzeba.

Wybierając teren pod budowę stalowej hali dobrze kierować się bliskością autostrad, dróg głównych, szerokich, po których spokojnie będzie mógł poruszać się samochód ciężarowy. Pozwoli to na płynne dostawy i odprawy, bez niepotrzebnych problemów.

Przed postawieniem hali magazynowej należy uwzględnić wielkość placu manewrowego, ilość bram oraz szeroki wjazd. Kluczowa jest również liczba doków załadunkowo-rozładunkowych, pozwalająca na szybkie przeładowywanie towaru.

 

Projektując halę dla e-biznesu, zwróć uwagę na właściwe umiejscowienie dróg wewnętrznych, pozwalające na szybkie przemieszczanie się w jak najprostszej linii, dla komfortu pracujących. Z tym związane jest też optymalne zaplanowanie, gdzie będą znajdować się piętrowo poukładane palety i towar. Wszystkie działania pozwolą na postawienie hali magazynowej z zachowaniem bezpieczeństwa oraz korzyściami na lata.

Hale magazynowe Stal Tech - zapytaj o ofertę cenową

Planując postawienie hali magazynowej dla swojej firmy zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Firma Stal Tech pomoże na każdym etapie, począwszy od projektu po ostateczny montaż. Jeśli masz pytania zadzwoń bądź napisz.

 

Interesują Cię projekt, produkcja i montaż konstrukcji stalowych na zamówienie?
Skontaktuj się z nami!
Partnerzy
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
Płyta warstwowa
Przejdź do strony
aby poznać ofertę
www.plytywarstwowe.biz
banner
Dowiedz się więcej