Zwiększ tekstZmniejsz tekstSkala szarościNegatywny kontrastJasne tłoLinki PodkreślenieCzytelna czcionkaResetowanie
Aktualności Powrót do listy
28.10.2019

Hale rolnicze podkarpackie gotowe na jesień

Nasze konstrukcje stalowe Rzeszów są wykorzystywane nie tylko przez przedsiębiorców, ale i przez rolników. Garaże sprzętu rolniczego, budynki inwentarskie, magazyny płodów rolnych – sposobów na wykorzystanie nowoczesnych obiektów ze stali na wsi jest naprawdę wiele. Co ważne, hale rolnicze podkarpackie świetnie pełnią swoje funkcję także jesienią i zima, gdy warunki atmosferyczne nie są sprzyjające. Szczegóły poniżej.

Hale rolnicze podkarpackie miejscem dla Twoich zapasów

- Ziarno omłócone należy przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym. Świeżo omłócone ziarno nie powinno być zsypywane w grubsze warstwy, lecz rozesłane cienko, dobrze przewietrzane i co dzień szuflowane. Zwłaszcza świeżo zebrane i omłócone wkrótce po żniwach, wymaga starannego szuflowania i wysuszenia. – Czytamy na portalu Antoniuk.com.pl. Wiedza ta jest znana wszystkim doświadczonym rolnikom. Właściciele i pracownicy gospodarstw doskonale wiedzą, co krok po roku należy wykonać po żniwach. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z faktu, jak ważny jest standard pomieszczenia, w którym płody rolne spędzają zimniejsze miesiące. Właściwie przystosowane hale rolnicze podkarpackie muszą być odporne na wszelkie możliwe zagrożenia. Jakie? O tym w dalszej części artykułu.  

Wilgotność, grzyby, gryzonie – na jakie niebezpieczeństwa narażone jest Twoje zboże?

Jesienią i zimą pokrywa magazynów zbożowych jest zamknięta. W zależności od formy przechowywania zboża może być ono narażone na niebezpieczeństwa. Tradycyjne przechowywanie ziarna w zamkniętych pomieszczeniach – czyli usypanie go w pryzmy – niesie ze sobą najwięcej zagrożeń. Wilgoć na ścianach i podłodze może doprowadzić do rozwijania się grzybów. Nieszczelny magazyn zboża to także świetna kryjówka dla myszy i innych gryzoni.

Czy Twoje hale rolnicze podkarpackie są gotowe na jesień i zimę?

Choć do kalendarzowej zimy pozostało jeszcze kilka tygodni, już teraz warto zatroszczyć się  o stalowe magazyny zbożowe. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoje magazyny spełniają wszelkie techniczne wymogi, rozważ nową inwestycję! Nasze hale rolnicze podkarpackie są dostosowane do różnych temperatur – stosujemy materiały najwyższej jakości. Wiemy, że wilgotność ziarna w stalowym magazynie nie powinna przekraczać 14%. Należy dodać, że temperatura nie może wynosić powyżej 20°C. Dlatego też stosujemy rozwiązania gwarantujące właściwą izolację – w kwestii temperatury, i w kwestii wilgoci. Okna i bramy są tak montowane, przy nie prześlizgnął się przez nie nieproszony gość. O dziurach w elewacji nie może być mowy – płyta warstwowa to nie tylko doskonały izolator, ale i ochrona elementów stalowych.

Hale rolnicze podkarpackie wykonane według indywidualnego projektu

Nasi inżynierowie posiadają w bazie wiele gotowych projektów, które sprawdzają się w późniejszym użytkowaniu w gospodarstwie rolniczym. Wiemy jednak, że współcześni rolnicy mają konkretne wymagania i staramy się wychodzić im naprzeciw. Dlatego proponujemy możliwość wykonania indywidualnego projektu. Hale rolnicze podkarpackie mogą wyglądać tak, jak chcesz. Uwzględniamy wszystkie prośby Klienta – chyba że wydają nam się zbędne lub zbyt drogie. Nasze doświadczenie wykorzystujemy również w rozmowach z Inwestorami – odradzamy złe pomysły. Liczy się bowiem dla nas nie pieniądz, a zadowolenie rolnika, który z czasem wróci po nowy projekt lub poleci naszą firmę znajomym.

Poproś o wycenę – wypełnij formularz, a my w ciągu 10 dni: http://www.stal-tech.pl/kontakt/.

 

Interesują Cię projekt, produkcja i montaż konstrukcji stalowych na zamówienie?
Skontaktuj się z nami!
Partnerzy
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
Płyta warstwowa
Przejdź do strony
aby poznać ofertę
www.plytywarstwowe.biz
banner
Dowiedz się więcej