Zwiększ tekstZmniejsz tekstSkala szarościNegatywny kontrastJasne tłoLinki PodkreślenieCzytelna czcionkaResetowanie
Aktualności Powrót do listy
03.04.2020

Hale rolnicze małopolskie jako kurnik

Nasze konstrukcje stalowe są wykorzystywane nie tylko w biznesie, ale także i w rolnictwie. Hale rolnicze małopolskie na przykład to świetnie budynki inwentarskie. Lekkie, a zarazem wytrzymałe; szybkie w montażu; ale ich realizacja nie rujnuje budżetu. Do czego konkretnie można wykorzystać hale rolnicze gospodarstwie? Oto propozycje, jakie przygotowaliśmy na podstawie wyborów naszych Klientów.

Hale rolnicze małopolskie wykorzystywane jako kurnik

Montaż kurnika? To nie jest skomplikowane, jednak wymaga skupienia i trzymania się wielu reguł. Tylko prawidłowo zaprojektowane, wyprodukowane i zmontowane hale rolnicze gwarantują prawidłowy przebieg procesu hodowli drobiu. Kurnik ze stali to nie tylko bowiem montaż konstrukcji. Niezwykle istotnym procesem montażu jest obłożenie ram płytą warstwową. Płyta warstwowa odpowiada bowiem za szczelność i stabilność obiektu. Płyta może być również wykorzystywana do pokrycia dachu kurnika. Co jeszcze powinno się znaleźć w hali rolniczej, która będzie pełniła funkcję budynku inwentarskiego? Na pewno elementy wentylujące – na przykład nawiewniki boczne czy też wentylatory. Niezbędny jest także specjalistyczny sprzęt do hodowli drobiu.

Hale stalowe w rolnictwie – zalety tego rozwiązania

Lekka, z możliwością rozbudowy lub przeniesienia – to pierwsze zalety, które wymieniają użytkownicy naszych hal rolniczych. Szansa na szybkie i dość tanie dostosowanie obiektu do aktualnych potrzeb gospodarstwa to kolejny atut. Także energooszczędność nie jest bez znaczenia. Wpływają bowiem na nią uwzględnione już w fazie projektu rozwiązania z zakresu wentylacji czy obudowy. Rolników cieszy też cena realizacji takiego projektu – jest zdecydowanie niższa niż w przypadku tradycyjnych budynków inwentarskich. Należy jednak zaznaczyć, że konstrukcje stalowe, choć stosunkowo tanie, są trwałe. Przez dwadzieścia lat działalności nie odnotowaliśmy reklamacji. Z czystym sumieniem dajemy więc gwarancję na obiekt poprawiający komfort w codziennej pracy w obejściu i przede wszystkim troszczymy się o bezpieczeństwo jego użytkowników.

Rolnicze hale stalowe – jaka cena?

Pytanie o cenę jest jednym z pierwszych, jakie pada na rozmowach z Inwestorami. Często nie potrafimy od razu udzielić odpowiedzi na to pytanie. Cena konstrukcji stalowej na zamówienie zależy bowiem od wielu czynników. Oto niektóre z nich.

  • Prace projektowe i przygotowanie terenu – często działka wymaga zastosowania dodatkowych rozwiązań; zwłaszcza gdy gleba jest trudna do adaptacji.
  • Montaż konstrukcji z ram stalowych z dźwigarem dachowym.
  • Obłożenie hali płytami warstwowymi lub blachą trapezową.
  • Montaż dachu.
  • Wyposażenie obiektu w akcesoria do wentylacji i inne elementy wspomagające proces hodowli.

Na cenę oczywiście wpływ ma wymiar obiektu. Wykonujemy typowe hale stalowe oraz konstrukcje na zamówienie. Nie ograniczamy się do schematu – komfort i potrzeby Klienta są dla nas najważniejsze.

Hale rolnicze małopolskie pod wymiar – jak zapytać o cenę?

Jest kilka możliwości zapytania o wycenę projektu. Hale rolnicze, hale magazynowe, hale produkcyjne – mimo pandemii i ograniczeń, nadal pracujemy! Wykonujemy wyceny i prowadzimy rozmowy z Klientami. Można do nas pisać lub dzwonić, korzystając z poniższego formularza. Zapraszamy też na nasze konta na Facebooku i OLX.

 

Interesują Cię projekt, produkcja i montaż konstrukcji stalowych na zamówienie?
Skontaktuj się z nami!
Partnerzy
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
partner
Płyta warstwowa
Przejdź do strony
aby poznać ofertę
www.plytywarstwowe.biz
banner
Dowiedz się więcej