Aktualności Powrót do listy
15.07.2021

Producent hal stalowych Rzeszów – co ma w ofercie?

Odpowiedź mogłaby skończyć się na halach stalowych, ale taka odpowiedź nie jest ani zadowalająca, ani do końca prawdziwa. Producent hal stalowych Rzeszów w swojej ofercie posiada znacznie więcej, niż może się wydawać. Sprawdź, co jeszcze oferujemy?

Chłodnie

Jako producent hal stalowych Rzeszów oferujemy budowę chłodni. Chłodnie są wyjątkowym typem hal rolniczych. To w nich przechowuje się żywność. Są to pomieszczenia lub całe budynki, przystosowane do niższych temperatur powietrza wewnątrz nich. Podczas budowy chłodni dbamy o to, by na jej wyposażeniu znalazła się maszynownia z agregatami i komora chłodnicza. To podstawowe pomieszczenia w każdej chłodni.

Hale magazynowe

To uniwersalne budynki, które producent hal stalowych Rzeszów niemal musi budować. Hale magazynowe stawiają przedsiębiorstwa i gospodarstwa rolne. Ten rodzaj konstrukcji stalowej sprawdzi się w biznesie i na terenach wiejskich. Budynki te mogą pełnić różne funkcje, producencie mogą magazynować i przechowywać wyprodukowane towary. Hurtownicy gromadzić asortyment do sprzedaży. Firmy logistyczne i spedycyjne wykorzystują hale do czasowego przechowywania określonych produktów.

Hale produkcyjne

Hale produkcyjne, to ważny element przedsiębiorstw skupiających się właśnie na produkcji. Dla tego biznesu ważna jest przestrzeń i dopasowanie hali do charakteru produkcji. Stal Tech jako doświadczony producent hal stalowych Rzeszów zapewnia dopasowanie hali produkcyjnej do potrzeb klienta. Dodatkowo nasze hale można z łatwością rozbudować kiedy zajdzie taka potrzeba. To istotne w momencie kiedy klient postanowi powiększyć produkcję.

Wiaty rolnicze

Producent hal stalowych Rzeszów stawia również nowoczesne wiaty rolnicze. Obecnie maszyny rolnicze osiągają spore rozmiary, dlatego potrzebne jest miejsce, by je bezpiecznie przechowywać. Nawet lekka wiata może zapewnić należytą ochronę dla maszyn, czy to przed kradzieżą, czy to przed złymi warunkami atmosferycznymi. Oczywiście, wiatę mogę postawić nie tylko rolnicy! Wszystko zależy od potrzeb klienta i tego, czym się on zajmuje, jednak rolnictwo to najczęstsza gałąź przemysłu, która stawia wiaty stalowe.

Hale rolnicze

Ten rodzaj budynków ma wiele zastosowań. Producent hal stalowych Rzeszów dostosowuje projekt do potrzeb klienta, z związku z tym halę rolniczą można zaadaptować na oborę, kurnik, chlewnie czy na magazyny płodów rolnych takie jak chłodnie, czy mroźnie. Większość klientów w halach rolniczych przechowuje plony rolne. Jednak ten rodzaj hali stalowej może z powodzeniem posłużyć jako magazyn na maszyny rolnicze w okresie zimowym.

Płyty warstwowe

Płyty warstwowe to element budowlany, który składa się z zewnętrznych okładzin metalowych i umieszczonego między nimi rdzenia izolacyjnego. Płyta warstwowa ma zastosowanie jako materiał na ściany zewnętrzne i działowe, dachy oraz sufity podwieszane, wszystko zależy od potrzeb. Każdą z nich może zaspokoić Stal-Tech producent hal stalowych Rzeszów, który dostosuje płyty warstwowe do wymagań klienta.

Stal-Tech producent hal stalowych z doświadczeniem

Firma Stal-Tech produkuje hale stalowe od wielu lat, słuchając przy tym wymagań klientów. Jeżeli potrzebujesz hali magazynowej, chłodni lub wiaty rolniczej, możesz zgłosić się do nas. Na pewno sprostamy wyzwaniu!

 

Interesują Cię projekt, produkcja i montaż konstrukcji stalowych na zamówienie?
Skontaktuj się z nami!
Partnerzy
Płyta warstwowa
Przejdź do strony
aby poznać ofertę
www.plytywarstwowe.biz
Dowiedz się więcej