13.02.2020

Konstrukcje stalowe i ich wykorzystanie w rolnictwie

Maszyny rolnicze nie lubią zmiennych warunków atmosferycznych. Opady, niskie temperatury czy wiatr mogą działać szkodliwie zarówno na ich wygląd, jak i przede wszystkim jakość działania. Wilgoć i niska temperatura to najwięksi wrogowie. Jak zatem chronić pojazdy i maszyny wykorzystywane podczas upraw i hodowli zwierząt? Par maszynowy powinien być chroniony w zamkniętym pomieszczeniu. Hale rolnicze małopolskie wykonane ze stali to najlepszy wybór.

Hale rolnicze małopolskie jako garaż dla pojazdów rolniczych

Maszyny rolnicze, zwłaszcza te o dużych gabarytach, potrzebują przestrzeni, której nie zapewni standardowy garaż. Warto więc zdecydować się na konstrukcje stalowe. Hale rolnicze małopolskie lub w innych regionach Polski to obiekty, które zapewnią nie tylko należytą ochronę pojazdom, ale i ułatwią korzystanie z nich. W przypadku konstrukcji zaprojektowanych pod przechowywanie kilku pojazdów, projektowane są komory – poszczególne stanowiska są od siebie oddzielone ściankami. Liczba stanowisk ustalana jest indywidualnie ze zleceniodawcą. Należy również dodać, że ze względu na częstą i dość skomplikowaną konserwację czy naprawę drobnych usterek w maszynach, w projektach uwzględniamy także kanały. Ułatwią one dostęp do elementów pojazdów i ułatwią poruszanie się w obiekcie. Znaczenie, w przypadku hal rolniczych przeznaczonych na garaż, ma także wentylacja. Pozwala na uzyskanie właściwej temperatury i poziomu wilgoci w pomieszczeniu. Szczelny dach oraz obudowa z płyty warstwowej lub blachy trapezowej gwarantują odporność na czynniki atmosferyczne – opady i wiatr.

Inne zastosowania hal stalowych w rolnictwie

Garaż pojazdów to niejedyne zastosowanie konstrukcji stalowych w rolnictwie. Hale rolnicze to również doskonałe: obory, kurniki, chlewnie a także magazyny płodów rolnych. Sprawdzają się również jako chłodnie, mroźnie czy też sortownie owoców i warzyw. Warto zaznaczyć, że projekty uwzględniają indywidualne potrzeby hodowców. Kluczowy jest bowiem dobrostan zwierząt, który określa wymiary, system wentylacji konstrukcji, jej oświetlenie. Propozycja uwzględniana przez naszych ekspertów uwzględnia obowiązuje parametry wodopojów czy podajników pasz dla zwierząt hodowlanych.

Hale produkcyjne Kielce dla przedsiębiorców

Hale rolnicze małopolskie to niejedyne obiekty stalowe, które znajdują się w naszej ofercie. Jak producent hal stalowych zwracamy uwagę także na potrzeby przedsiębiorców. Nasi klienci często zgłaszają się do nas z zapytaniem o hale, które można wykorzystać jako przestrzeń w procesie produkcji. Hale produkcyjne Kielce, Rzeszów czy też Lublin zaprojektowane, wyprodukowane i montowane przez naszą firmę,  cechuje przestrzeń i lekkość. Konstrukcja spełnia międzynarodowe standardy oraz zapewnia ochronę, także przeciwpożarową, pracującym w jej wnętrzu pracownikom.  

Hale rolnicze – projekt, produkcja, montaż

Produkcyjne, magazynowe czy też hale rolnicze małopolskie to konstrukcje, na których skupia się nasza oferta. Oferujemy kompleksową obsługę – od pomocy przy kwestiach formalnych, przez projekt i produkcję, po montaż i wyposażenie obiektu. Sami od początku do końca czuwamy na realizację projektu. Ułatwia to przepływ informacji i koordynację prac. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami w sprawie indywidualnej oceny.

 

Interesują Cię projekt, produkcja i montaż konstrukcji stalowych na zamówienie?
Skontaktuj się z nami!
Our partners
Sandwich panel
Go to the page
and check the offer
www.plytywarstwowe.biz
More