Aktualności Powrót do listy
09.04.2019

Konstrukcje stalowe Rzeszów – hale produkcyjne to nasza specjalność!

Konstrukcje stalowe Rzeszów – hale produkcyjne na Podkarpaciu są nasze!

Siedziba naszej firmy – hale w Łążku Ordynackim – znajduje się tuż przy granicy dwóch województw: lubelskiego i podkarpackiego. Nic dziwnego, że z naszych usług korzystają nie tylko mieszkańcy Lubelszczyzny, ale i Inwestorzy z Podkarpacia. Dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się hale produkcyjne Rzeszów i w innych miastach tego pięknego regionu. Poznajcie szczegóły!

Dobra konstrukcja połową sukcesu przedsiębiorstwa!

Współcześnie przemysł jest chyba najprężniej rozwijającą się gałęzią gospodarki. Nic dziwnego, że w wielu miastach i miasteczkach powstają nowe fabryki i hale produkcyjne właśnie. Zakładasz lub rozbudowujesz firmę? Możemy Ci pomóc! Zapewniamy kompleksową obsługę – od pomocy przy załatwieniu formalności, przez projekt po wyposażenie konstrukcji pod klucz.

Hale produkcyjne Rzeszów dla Twojego biznesu

To Ty – Inwestor, właściciel przedsiębiorstwa – najlepiej wiesz, jakiego typu hali Ci potrzeba! Hale produkcyjne Rzeszów to konstrukcja, której szukasz? Dobrze trafiłeś! Współpracę z Klientem zaczynamy od rozmowy dotyczącej powierzchni i przede wszystkim przeznaczenia obiektu. W projekcie uwzględniamy potrzeby danego przedsiębiorstwa – specyfikę produkcji, maszyny, liczbę osób pracujących w budynku. Tworzymy nowoczesną i, co najważniejsze, funkcjonalną przestrzeń, która optymalizuje codzienną pracę przedsiębiorstwa produkującego.

Tylko sprawdzone materiały, tylko najwyższa jakość

Projektując, produkując i montując hale stalowe dbamy o to, by każdego szczegół prac uwzględniał aktualne przepisy. Materiały, na których pracujemy, pochodzą od zaufanych producentów. Są najwyższej jakości – wytrzymałe i odporne – także na szkodliwy wpływ warunków atmosferycznych. Sprawdzą się przez wiele lat użytkowania. Należy podkreślić, że na żadnym etapie prac nie angażujemy pośredników – sami odpowiadamy za cały proces realizacji projektu. Konstrukcje stalowe Rzeszów i w innych lokalizacjach są próbnie montowane w naszej siedzibie w Łążku Ordynackim – wszystko po to, by na placu budowy uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek i mieć pewność, że elementy idealnie do siebie pasują. Dzięki temu przez lata działania na rynku producentów hal stalowych nie odnotowaliśmy żadnej reklamacji czy skargi. Hale firmy Stal-Tech to gwarancja najwyższej jakości!

Hale produkcyjne Rzeszów – ich przeznaczenie

Szybki i tani montaż, wieloletnia trwałość, niezawodność dostawy, kończenie realizacji przed wyznaczonym w umowie terminem – hale produkcyjne Rzeszów i w innych częściach Polski posiadają wiele zalet. Nic dziwnego, że te konstrukcje stalowe zyskały zaufanie setek przedsiębiorców. Są wykorzystywane między innymi jako: fabryki, zakłady produkcyjne, hale przemysłowe, fabryki mrożonych produktów spożywczych, zakłady przetwórstwa drewna i materiałów budowlanych, drukarnie czy zakłady produkujące meble. To przykładowe przeznaczenia tych obiektów. Tak jak wspomnieliśmy, wszystko zależy bowiem od Inwestora i jego potrzeb. Każdą staramy się uwzględniać, a gdy rozwiązanie nie wydaje nam się dobre, odradzać i proponować sprawdzone przez lata pracy sposoby.

Partnerzy
Płyta warstwowa
Przejdź do strony
aby poznać ofertę
www.plytywarstwowe.biz
Dowiedz się więcej