Aktualności Powrót do listy
12.04.2019

Chłodnie Kielce, chłodnie Lublin, chłodnie w Twojej miejscowości

Chłodnie to hale magazynowe o specjalnym przeznaczeniu i specjalnym wyposażeniu. Te konstrukcje wyróżnia niska temperatura – najczęściej przechowuje się w nich mięso, owoce, warzywa i inne produkty żywnościowe. Chłodnie Lublin, chłodnie Kielce – realizujemy takie zlecenia na terenie całej Polski! Gwarantujemy kompleksową obsługę – szczegóły poniżej

Chłodnie Kielce, chłodnie Lublin, chłodnie w Twojej miejscowości

Świętokrzyskie? Lubelskie? A może podkarpackie? Województwo, w którym mieszkasz albo pracujesz, nie ma dla nas znaczenia. Jesteśmy otwarci na zlecenia na terenie całego kraju. Zajmujemy się nie tylko produkcją tego rodzaju konstrukcji stalowych. Klientowi towarzyszymy na każdym etapie realizacji – także podczas procedur w urzędach lub instytucjach. Pomagamy w załatwianiu i uzupełnianiu dokumentów. Odpowiadamy, bazując na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy naszych inżynierów, za projekt – zarówno wstępny, jak i ostateczny. Osobiście montujemy chłodnię na Twojej posesji. Warto dodać, że wcześniej, na terenie naszego zakładu w Łążku Ordynackim przeprowadzamy próbny montaż! Co to daje? Dzięki temu procesowi wiemy, że chłodnie Kielce lub chłodnie Lublin zostały dobrze zaprojektowane, a każdy element pasuje idealnie do sąsiadującego, tworząc całość najwyższej jakości. O jakich elementach mowa? Co jest niezbędne? O tym w dalszej części tekstu.

Chłodnie Lublin – jak powstaje komora chłodnicza?

Zastanawiasz się, jakie wyposażenie musi się znaleźć w chłodzącej hali rolniczej ze stali? Chłodnia obowiązkowo ma w swoim wyposażeniu maszynownię z agregatem lub agregat chłodniczy oraz izolowaną komorę chłodniczą. By uzyskać efekt izolacji, używamy tworzyw sztucznych – styropianu lub płyt warstwowych, które od ręki można zakupić w naszym centrum. Co warto wiedzieć o tym materiale budowlanym? Płyty warstwowe to produkt współczesnej technologii, bez którego nie wyobrażamy sobie pracy nad kolejnymi zleceniami. Ich atuty? Dają niezawodne zabezpieczenie izolacyjności termicznej.

Chłodnie Kielce – poznaj ich zalety

Dlaczego warto zdecydować się na usługi firmy Stal Tech? Nasze komory chłodnicze cechuje łatwy i szybki montaż oraz, w razie potrzeby, rozbudowa nie wymagająca budowlanej rewolucji. Należy podkreślić, że taki nieskomplikowany montaż minimalizuje koszty i czas pracy, co jest istotne dla wielu naszych Klientów. Co ciekawe, często oddajemy gotową konstrukcję na długo przed określonym w umowie terminem. O przykładzie takiej realizacji można przeczytać tutaj: http://www.stal-tech.pl/aktualnosci/realizacja-dla-firmy-greinplast-gotowa-przed-terminem. Warto zaznaczyć, że przywiązujemy ogromną wagę nie tylko do wewnętrznego wyposażenia konstrukcji. Estetyka, nawet chłodni, ma znaczenie! Walory jakościowe i estetyczne w Stal-Techu zawsze idę w parze!

Producent hal stalowych godny zaufania

Firma Stal Tech to producent hal stalowych z wieloletnim doświadczeniem. Mamy na swoim koncie kilkaset realizacji na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Część z nich można zobaczyć w naszych social mediach: https://www.facebook.com/staltechkonstrukcjestalowe/. Zachęcamy również do kontaktu: odpiszemy, oddzwonimy!

 

Partnerzy
Płyta warstwowa
Przejdź do strony
aby poznać ofertę
www.plytywarstwowe.biz
Dowiedz się więcej