22.11.2019

Hale magazynowe Lublin na co dzień i od święta

Zbliża się najbardziej gorący czas dla producentów i sprzedawców zabawek – mikołajki i Boże Narodzenie. Najmłodsi lubią wśród podarunków od Mikołaja lub Gwiazdki/Gwiazdora znaleźć nowe lalki, samochodziki czy klocki. Niezależnie od tego, jaki typ zabawek produkuje dany przedsiębiorca, na terenie jego zakładu musi znajdować się magazyn. Coraz częściej spotyka się magazyny wyprodukowane ze stali. Interesują Cię tego typu produkty? Dobrze trafiłeś – hale magazynowe Lublin ze stali to nasza specjalność.  

Hale magazynowe Lublin dla producentów zabawek

W Internecie można znaleźć sporo porad dla producentów zabawek. Dobre rady zarówno od specjalistów branży, jak i od koleżanek i kolegów po fachu dotyczą niemal wszystkie. Obowiązki importera, deklaracje zgodności, niezbędne certyfikaty, dopuszczalność wprowadzenia produktu do obrotu – osoba zakładająca zabawkowy biznes na pewno znajdzie przydatne informacje. My dziś chcemy również przekazać Wam wiedze, która przyda się w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Hale magazynowe Lublin lub w innym polskim (albo też europejskim mieście) to niezbędne pomieszczenia dla producenta tego typu przedmiotów. Czy powinny się charakteryzować? O tym przeczytacie poniżej.

Przestrzeń ma znaczenie – i dla pracowników, i dla towaru

Przestrzeń, przepływ, dostęp i przepustowość to podstawowe cechy, które powinien posiadać każdy magazyn. Po pierwsze, przestrzeń jest niezbędna do przechowywania towarów. Im jej więcej, tym więcej produktów można przechować. Przestrzeń nie tylko ułatwi pracę magazynierom, ale pozwoli też na prawidłowe składowanie elementów przeznaczonych do sprzedaży. Niektóre z nich, np. samochodziki nie mogą być gniecione przez inne zabawki ze względu na możliwość ich uszkodzenia.

Przerwa w pracy a hale magazynowe Lublin

Na co dzień pracujemy w budynkach typu konstrukcje stalowe Lublin. Wiemy zatem, jak ważna jest nie tylko przestrzeń wykorzystywana w pracy, ale i miejsce socjalne – pomieszczenie, w którym pracownicy mogą zjeść, spokojnie porozmawiać lub po prostu spędzić przysługującą im przerwę. Każdy projekt realizowany przez naszą firmę uwzględnia potrzeby zespołu. Troska o ludzi – ich przestrzeń do odpoczynku i przede wszystkim o bezpieczeństwo jest dla nas bardzo ważna. Próbny montaż, który przeprowadzamy w naszej siedzibie w Łążku, to gwarancja tego, że hale magazynowe Lublin mogą być użytkowane bez strachu o zdrowie i życie. Należy również dodać, że wszystkie nasze konstrukcje posiadają certyfikaty, potwierdzające spełnienia standardów międzynarodowych.

Hale magazynowe Lublin nie tylko dla przedsiębiorców

Co ciekawe, nasze konstrukcje stalowe Lublin są wykorzystywane nie tylko przez właścicieli małych, średnich lub dużych firm. Obiekty te świetnie radzą sobie w rolnictwie:

– Nasze hale magazynowe Lublin świetnie sprawdzają się w gospodarstwach rolnych. Służą do przechowywania płodów rolnych. Ponadto hale stalowe często przeznaczane są jako garaże maszyn rolniczych. Rolnicy to nasi wierni klienci – podkreśla Jacek Sieciechowicz, szef firmy Stal Tech.

Przekonajcie się sami, przeglądając galerię naszych realizacji: http://www.stal-tech.pl/realizacje/.

 

Interesują Cię projekt, produkcja i montaż konstrukcji stalowych na zamówienie?
Skontaktuj się z nami!
Our partners
Sandwich panel
Go to the page
and check the offer
www.plytywarstwowe.biz
More