Aktualności Powrót do listy
12.03.2019

Producent hal stalowych z bogatą ofertą

Producent hal stalowych Lublin – zapraszamy do Łążka!

Zależy Ci na kompleksowej obsłudze? Nie lubisz pośredników, wolisz wszystko załatwić w jednym miejscu? Jeśli na te pytania odpowiedziałeś twierdząco, to dobrze trafiłeś! Stal Tech – firma z siedzibą w Łążku Ordynackim, (miejscowości w pobliżu granicy województw lubelskiego i podkarpackiego) ma naprawdę bogatą ofertę. Producent hal stalowych Lublin, producent hal stalowych Rzeszów… Znają nas też w innych lokalizacjach na terenie naszego kraju i całej Europy. Dołącz do grona naszych Klientów! Co możemy Ci zaoferować? Zachęcamy do lektury artykułu!

Od czego się zaczęło, co się zmieniało? Producent hal stalowych Rzeszów bez tajemnic!

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem. Działalność rozpoczęliśmy na początku lat 90. Jednak nie od razu nasze projekty były skupione wokół konstrukcji… Od czego zaczynaliśmy? Pierwotnie skupialiśmy się na produkcji elementów maszyn budowlanych. Z biegiem lat z powodzeniem opanowano pokrewnych rynków, zajmujących się konstrukcjami stalowymi.

Konstrukcje stalowe Lublin – jak powstają?

Naszą działalność można podzielić na dwa sektory: projektową i produkcyjno-montażową. Wszystkie odbywają się na terenie naszego zakładu. W firmie pracują doświadczeni inżynierowie, którzy posiadają zarówno gotowe projekty, jak i przygotowują te dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. W procesie produkcji korzystamy z ofert zaprzyjaźnionych i co najważniejsze godnych zaufania i nowoczesnych dostawców.

Na konstrukcjach świat się nie kończy – co jeszcze oferujemy naszym klientom?

Obecnie, na terenie naszego zakładu w Łążku Ordynackim, prowadzimy również sprzedaż płyt warstwowych oraz warsztat samochodowy, który jako jeden z nielicznych w regionie świadczy usługi door to door. Konstrukcje stalowe, płyta warstwowa, warsztat samochodowy – wychodzimy naprzeciw wielobranżowym potrzebom Klientów. Wszystko można załatwić w jednym miejscu – w naszej siedzibie w Łążku Ordynackim 59.

Producent hal stalowych Lublin oddzwoni do Ciebie!

Jesteś zainteresowany naszymi usługami? Skontaktuj się z nami. Nie musisz przyjeżdżać na Lubelszczyznę – wystarczy wypełnić formularz.

Partnerzy
Płyta warstwowa
Przejdź do strony
aby poznać ofertę
www.plytywarstwowe.biz
Dowiedz się więcej