Aktualności Powrót do listy
05.03.2019

Hale rolnicze małopolskie przechodzą próbny montaż!

Hale rolnicze małopolskie – zaplanuj przyszłość swojego gospodarstwa!

Początek nowego miesiąca to zawsze dobry moment na planowanie nowych inwestycji czy projektów. Warto zadbać też o przyszłość własnego przedsiębiorstwa lub gospodarstwa rolnego! Interesują Cię hale rolnicze małopolskie lub w innej lokalizacji? Dobrze trafiłeś – korzystając z naszych usług, nie musisz czekać do wiosny.  

Wypełnij formularz, my zajmiemy się resztą - kompleksowe usługi w jednym miejscu!

Hale rolnicze małopolskie to konstrukcje, które Cię interesują? Już dziś napisz do nas! Wypełnij zapytanie, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy konkretną ofertę na podstawie Twoich wytycznych. Oto link: http://www.stal-tech.pl/kontakt/. Zaufaj nam jak setki innych zadowolonych Klientów! Firma Stal Tech to producent hal stalowych działający na terenie całej Polski i Europy. Oferujemy niezbędne usługi związane z realizacją projektów konstrukcji – od projektu po wyposażenie gotowej przestrzeni.

Producent hal stalowych – poznaj naszą ofertę!

Dla naszych Klientów wykonujemy:

  • prace projektowe – zapewniamy obsługę formalno-prawną, pomagamy przy uzyskaniu pozwolenia na budowę,
  • produkcję konstrukcji stalowych,
  • montaż konstrukcji stalowych,
  • prace ziemne – fundamenty, podwaliny, posadzki, podjazdy, murowane ściany działowe,
  • sprzedaż i kompleksową obudowę płytą warstwową wraz z orynnowaniem, bramami, świetlikami,
  • kompleksową obudowę blachą trapezową.

Hale rolnicze małopolskie nie wymagają poprawek!

Skąd ta pewność? Skąd przekonanie, że na placu budowy każdy element będzie pasował do sąsiadującego? Dzięki próbnemu montażowi. Nie każda firma w branży go przeprowadza. My – zawsze! Próbny montaż konstrukcji stalowej daje pewność, że wszystko zostało zamontowane zgodnie z założeniami i zasadami bezpieczeństwa. Dzięki niemu można uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek na posesji Klienta. To gwarancja bezpieczeństwa – i dla nas, i dla Inwestora, który nie ma wątpliwości, że zlecony przez niego projekt został dobrze zrealizowany. Przez ponad 20 lat działalności nie mieliśmy żadnej reklamacji, wręcz przeciwnie – duża część naszych Klientów to osoby, które trafiły do nas z polecenia. Zaufanie Inwestorów to ogromna odpowiedzialność – dlatego do każdego zlecenia podochodzimy indywidualnie i staramy się wychodzić naprzeciw najbardziej wygórowanym potrzebom i wymaganiom.

Partnerzy
Płyta warstwowa
Przejdź do strony
aby poznać ofertę
www.plytywarstwowe.biz
Dowiedz się więcej