Aktualności Powrót do listy
31.08.2021

Chłodnie Lublin od lokalnego producenta - jaką wybrać?

Chciałbyś postawić chłodnię ale nie wiesz jak to zrobić od podstaw? Co zrobić najpierw? Przeczytaj nasz artykuł a rozjaśni Ci się w głowie!

Chłodnie Lublin – czym są i dla kogo są przeznaczone?

Chłodnie Lublin to specyficzne konstrukcje stalowe. Potrzebna jest tu konstrukcja główna i konstrukcja drugorzędna. Niską temperaturą w takim obiekcie zapewnia montaż agregatu chłodniczego i właściwa izolacja. Wykorzystuje się do tego różnorodne materiały z tworzyw sztucznych np. styropian, poliuretan spieniony lub płyty warstwowe. Stal Tech – jako doświadczony producent hal stalowych Lublin stosuje płyty warstwowe. To bardzo popularny element budowlany, składający się z zewnętrznych okładzin metalowych i umieszczonego pomiędzy nimi rdzenia izolacyjnego. Taka konstrukcja pozwala na szybki i prosty montaż niezależnie od pory roku. Warto zaznaczyć, że płyta warstwowa świetnie sprawdza się zarówno jako obudowa ścian, jak i dachów. Warto doczytać o nich na stronie Centrum Płyt Warstwowych.

Chłodnie Lublin – gdzie się je stosuje?

Najczęściej chłodnie możemy zaobserwować w następujących miejscach:

  • Przy gospodarstwach i przedsiębiorstwach przetwórstwa żywności. To konstrukcje idealne do przechowywania owoców, warzyw czy mięsa;
  • Kwiaciarnie. O zastosowaniu chłodni w przemyśle kwiatowym można przeczytać tutaj;
  • Przy zakładach farmaceutycznych, ze względu na konieczność właściwego przechowywania niektórych leków i ich składników.

Producent chłodni Lublin – działamy od lat kompleksowo

W Stal-Tech jako producenci i monterzy chłodni działamy od ponad 20 lat. Wiemy, czego chcą inwestorzy, jakie rozwiązania się sprawdzają, a które nie. Działamy kompleksowo od A do Z, możemy się poszczycić realizacją „pod klucz”. Zajmujemy się nie tylko montażem, lecz również projektem oraz produkcją chłodni. Pomagamy w wypełnianiu wniosków o dofinansowania i w przejściu urzędowych formalności. W celu wykonania prac, związanych z kompleksową realizacją inwestycji, realizujemy również roboty ziemne, fundamentowe, posadzkarskie i instalacyjne.

 

Zanim trafią one na docelowy teren, nasze chłodnie przechodzą próbny montaż. Przebiega on krok po kroku. Zarówno nam jak i Tobie, nasz kliencie, daje to gwarancję, że wszystkie elementy idealnie do siebie pasują. W ten sposób zyskujemy pewność, że konstrukcje stalowe będą przez lata służyć naszym Inwestorom. Rozwiązania zaproponowane przez naszych projektantów są łatwe do adaptacji i ewentualnej rozbudowy w przyszłości. Wraz z rozwojem Twojego biznesu możesz dostosowywać wybudowane wcześniej powierzchnie do rosnących potrzeb przedsiębiorstwa.

Producent Chłodni Lublin - zaufaj nam

Zaufaj nam, by móc cieszyć się funkcjonalną chłodnią przez wiele lat! Zobacz, jak możesz wykorzystać nasze chłodnie. Niezależnie od branży, jaką reprezentujesz, jako doświadczony producent, oferujemy dopasowanie chłodni, ich wymiarów i wyposażenia do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Wszystkie nasze konstrukcje są certyfikowane oznaczeniem CE.

 

Interesują Cię projekt, produkcja i montaż konstrukcji stalowych na zamówienie?
Skontaktuj się z nami!
Partnerzy
Płyta warstwowa
Przejdź do strony
aby poznać ofertę
www.plytywarstwowe.biz
Dowiedz się więcej